About

preloader

Search Here

 

Hakkımızda

Çalışma Felsefemiz

2004 yılında kurulan B&I şirketi, ismini iş zekası (Business Intelligence) kelimelerinden almaktadır. Şirketin kuruluş amacı, her geçen gün daha da globalleşen ve rekabet ortamı artan ticari hayatta firmaların hayatta kalabilmeleri ve daha hızlı ve doğru kararlar alabilmeler için bilgi ve teknolojinin sunmuş olduğu avantajları kullanarak üreteceği çözümleri firmaların hizmetine sunmaktır.

Ana olarak yazılım sektöründe faaliyet gösteren B&I firması, Ar&Ge konseptinde dünya çapında geliştirmeler yapmakta ve "zeka katan" projeleri ülkemizde uygulamaktadır. Her projesinde "farkındalık ve farklılık" oluşturma gayretinde olan B&I firması sektörde elde ettiği uzmanlığı ve deneyimi sizlerle paylaşmak ve "işinize zeka katmak" için çalışmalarını sürdürmektedir.

Daha Fazla Keşfet
philosophy-image
 

İşinize Zeka Katıyoruz

B&I şirketi olarak amacımız katma değerli hizmetlerle günümüz dünyasında yaşanan rekabet ortamında işletmenizin diğer firmalardan ayrılarak geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlamaktır.

Bunun için elde ettiğimiz deneyimleri, işletmenizin ihtiyaçları ile harmanlayan ve iş yapış biçimlerini değiştiren projeler geliştirmek ve işinize zeka katmaktır.

ceo-signature
B&I Şirketi Adına
Yönetim Kurulu Başkanı

Niçin Bizi Seçmelisiniz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak projeler geliştirmek ve katma değerli hizmetler sunmaktır.
İş yapış şekillerini değiştiren ve işe zeka katan hizmetler ve ürünlerle müşterilerimizi ve firmamızı geleceğe taşımaktır.
Müşteri İhtiyaçlarını Anlamak, Kaynaklara Göre Planlama ve Proje Yönetimi Yapmak, Disiplinli ve Çok Çalışmak, Kaliteden Emin Olmak ve Müşteri Memnuniyetini sağlamaktır.
Gereksinim Analizi
100%
Yazılım
100%
Proje Yönetimi
100%
Kalite
100%

0

Tamamlanan Proje Sayısı

0

Mutlu Müşteri Sayısı

0

Yazılan Kod Sayısı (Satır)

0

Şirket Tecrübesi (Yıl)

client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo